Kontsert "Mis on inimene?"

 

 

 

 

Head koorilaulu sõbrad!

Meil on hea meel teavitada, et meie hooaja avakontsert toimub sel aastal 17. septembril kell 15.00 Järva-Jaanis!

Kultuurimaja laval tuleb ettekandele nii klassikalist kaasaegset koorimuusikat kui ka erinevad poplugude seadeid.

Dirigeerivad Külli Lokko ning Jaanus Karlson. 

Kontsert on tasuta. 

Mis muud, kui haara sõber ning tule meid kuulama!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarkusenädal Tartus

 

28.-30. augustil  toimub Tartus Küüni tänaval noortele suunatud huvihariduslik sündmus nimega Tarkusenädal, mis aitab noortel leida endale sobivaim vabaajategevus peagi algavaks õppeaastaks. Noored ja nende vanemad saavad näha ja ise aktiivselt näidistundides ja töötubades kaasa lüüa ning omal nahal kogeda, mis meeldib, paelub ja millega noor sügisest süvitsi edasi tegeleda soovib.

E STuudio Noortekoor on kutsutud Tarkusenädalale esinema ning esitamisele tuleb noppeid Eurovindi kavast! 

Seega, kui Sul jäi kuulmata meie suurejooneline EuroVindi kontsert talvel, siis tule meid kindlasti kuulama 28.augustil kell 14.00 Küüni tänavale. 

Ootame Sind! 

 

Eesti Euroopa Liidu eesistmise nõukogu tseremoonia

Piltide autor: Sirli Raitma

... loe edasi ...

 

E STuudio noortekoori kontserttuur Inglismaale

 

4.juulil algab E STuudio noortekoori kontserttuur Inglismaale, mis toimub Londonis asuva Eesti Suursaatkonna kutsel ja korraldusel. Meie kontserdid Londonis, Cambridges, Cheltehhamis ja Lichfieldis märgivad Eesti EL Nõukogu eesistumist ning lähenevat Eesti Vabariigi 100.sünnipäeva. Kontsertkavades on eelkõige aukohal eesti koorimuusika suurmeistrid Arvo Pärt ja Veljo Tormis.

Lisaks headele inimestele Eesti saatkonnast, oleme hästi tänulikud Kultuuriministeeriumile ja Kultuurkapitalile; Tartu linnale ning meie pikaaegsetele toetajatele - AS-ile Värska Vesi ning Põlva Tarbijate Ühistu. Suured tänud meie lauljate kodustele ja meie suurepärasele publikule ning elagu eesti koorimuusika! 

Meie esinemiste kohta vaata täpsemalt rubriigist kontserdid! 

 

E STuudio hooaja lõppkontsert

 

1. juunil kell 22 ootame oma armsaid kuulajaid E STuudio hooaja lõpukontserdile Põlvasse, Maarja kirikusse. 
Meie õhtukontserdi kirevas kavas esinevad E STuudio noortekoor, E STuudio lastekoor ning solistid.
Dirigeerivad Küllike Joosing, Eliisa Sakarias, Jaanus Karlson ja Külli Lokko.

Kontsert on TASUTA

Meid toetavad: 
Tartu linn
H. Elleri nim. Tartu Muusikakool
Eesti Kultuurkapital
Hotell Pesa
Värska Vesi AS
Põlva Tarbijate Ühistu
Põlva vald
Põlva Kultuuri - ja Huvikeskus

Aitäh!

Tule ja saa osa elamusest! 

 

Bakalaureuse eksam-kontsert

28. mail kell 19 toimub Tallinna Peeteli kirikus kahe noore dirigendi Pärtel Toompere ja Eliisa Sakariase bakalaureuse lõpueksam-kontsert. Kontserdil kõlab erinevatest ajastutest nii maailma kui Eesti koorimuusikat Tallinna Kammerkoori ja E STuudio noortekoori esituses.

Kontsert on tasuta.

Tule vaata noori andekaid dirigente ning tule meid kuulama! 

Ootame! 

 

E STuudio Noortekoori ja Tartu Üliõpilassegakoori ühiskontsert "Me hoiame nõnda ühte"

Kasutaja Tartu Üliõpilassegakoor foto.

 

Hetk enne emadepäeva on otsustanud kaks kooritäit Eesti noori hoida ühte ning tuua Teieni muusikat siit samast Eestist kui ka kaugelt välismaalt.

E STuudio Noortekoor ja Tartu Üliõpilassegakoor annavad 13. mail kell 17.00 Tartu Pauluse kirikus ühiskontserdi, kus kõlavad A. Pärdi, R.V. Williamsi, K. Voorandi, T. Kõrvitsa, E. Ešenvaldsi ja paljude teiste autorite heliloomingud.

Lauljaid on palju, laule on palju ning dirigente on palju. Koore juhatavad Küllike Joosing (Tartu Üliõpilassegakoor), Külli Lokko (E STuudio Noortekoor), Helen Allikvee (Tartu Üliõpilassegakoor), Eliisa Sakarias (E STuudio Noortekoor) ja Jaanus Karlson (E STuudio Noortekoor).

Pilet 3 € (õpilastele ja üliõpilastele) / 5 €
müügil kohapeal või eelmüügist koorilauljate käest

Lisainfo: https://www.facebook.com/events/1969510326523164/

Tule meid kuulama!

 

XXI Segakooride võistulaulmine TULJAK

5. veebruari õhtul Tartus lõppenud XXI segakooride võistulaulmine TULJAK tõi Miina Härma gümnaasiumisse kokku üle 700 koorilaulja. Žürii koosseisus Indrek Vijard (esimees), Lilyan Kaiv, Piret Rips-Laul, Kaspar Mänd ja Maria Kõrvits reastas 26 kolmes raskuskategoorias osalenud koori järgmiselt: 

Kõige tugevama, A kategooria võit kuulus E STuudio noortekoorile, dirigendid Külli Lokko ja Eliisa Sakarias. II koha pälvis vaid 0, 1 punkti võrra madalama hindega Tartu Üliõpilassegakoor Küllike Joosingu ja III koha Tallinna Kammerkoor Aivar Leštšinski juhatusel. 

Meie konkursikava kuula siit: http://www.segakoorideliit.ee/salvestused/tuljak2017/E_STuudio_noortekoor.wav

 

(Piltide autor: Vahur Lõhmus)

 

 

Mõned meeleolukad jäädvustused Aastalõpukontserdist EUROVINT 2!

 

Vajuta uudise peale ning näed meeleolukaid fotojäädvustusi meie 26.detsembril toimunud Aastalõpukontserdist EUROVINT 2, mille autoriks on andekas fotograaf Elen Kontkar! 

... loe edasi ...

 

Eesti Kooriühingu preemiate nominendid!

(E STuudio Noortekoori Advendikontsert Tartu Pauluse kirikus. Pildi autor: Elen Kontkar) 

 

Täna kuulutas Eesti Kooriühing välja 2016. aasta preemiate nominendid. Tore on näha, et meid on meeles peetud ning E STuudio noortekoor on aasta koori nominent ning meie kallis Külli aasta dirigendi nominent!
Ühtlasi on meil hea meel elada kaasa oma kindlamaile seljatagusele ning kodule: Heino Elleri nim Tartu Muusikakoolile!

Laureaadid kuulutatakse välja 21. jaanuaril Estonia kontserdisaalis!

Pöidlad pihus!

 

E STuudio Noortekoori Advendikontsert!

 

Meil on kontsert tulemas! 

4.detsembril kell 18.00 ootame Teid kuulama meie advendikontserti!

Kavas Arvo Pärt, Galina Grigorjeva, Cyrillus Kreek, Eriks Ešenvalds, Z. Randall Stroope, Ola Gjelo ja Eric Whitacre. 

Tavapilet 5€, õpilastele ja üliõpilastele sooduspilet 3€.

Tule kuulama! 

 

Otsime oma ridadesse uusi hõbekõrisid!

 

Kui tunned, et Sinus on metsik kirg laulu lüüa, tunned pisut noodikirja ja sooviksid oma eesootava hooaja just nende vahvate hõbekõride keskel sisustada, siis mis sa enam ootad? Anna meile endast märku! Me vajame SIND! 

Täpsema info saamiseks helista Küllile (5096157) või kirjuta noortekoor@estuudio.ee

 

E STuudio noortekoor pälvis Itaalias rahvusvahelisel koorikonkursil SEGHIZZI 2016 üldvõidu ehk grand prix!

 

 

 

E STuudio Noortekoor osales Gorizias toimunud rahvusvahelisel koorikonkursil SEGHIZZI 2016 ja tuli koju väga heade tulemusega! 

Saavutasime 1. koha kaasaegses kategoorias, 3. koha folgikategoorias, 1. koha kohustusliku loo kategoorias, kus valisime esitamiseks Giuseppe Di Bianco loo "In Pace", parima segakoori eripreemia ning parima dirigendi preemia läks samuti meie oma enda dirigendile, Küllile!

Tänu headele tulemusele eelnevates kategooriates, osutusime ka valituks GRAND PRIX' vooru, kus saavutasime kokkuvõttes SEGHIZZI 2016 üldvõidu! 

E STuudio Noortekoor on väga rõõmus ja soovib tänada oma imelisi dirigente Külli Lokkot, Eliisa Sakariast ja Kärolin Oravat, oma tulihingelisi fänne-kaasaelajaid-koduseid, hääleseadjaid Heli Jürgensoni, Karmen Puisi ja Simo Breedet ning loomulikult ka oma armsaid lauljaid! 

Uute suurte tegudeni! 

 

E STuudio hooaja LÕPPKONTSERT

 

 

30.juunil kell 19 toimub Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli Tubina saalis E STuudio NOORTEKOORI HOOAJA LÕPPKONTSERT! 

Esitamisele tulevad Arvo Pärt, Veljo Tormis, Pärt Uusberg, Galina Grigorjeva, Tõnu Kõrvits, Evelin Seppar, Ola Gjeilo, Z. Randall Stroope, Giuseppe di Bianco ja Daniel Brinsmead.

Tule meid kindlasti kuulama, sest kontsert on TASUTA! 

 

C-Jam ja E STuudio Noortekoor: "Taevas kõlab tähti"

 

 

 

Kontsert "Taevas kõlab tähti" on erakordne kontsertprojekt, kus esinevad tšellokvartett C-Jam ja E STuudio noortekoor. Kaastegev on noor ja andekas pianist Johan Randvere. 

Kontserdil esinejate ühine muusikaline osa on tuntud laulud ansambli Coldplay repertuaarist. Lisaks tuleb ette kandmisele kummagi kollektiivi repertuaariparemik.


Kontserdid toimuvad 11. märtsil kell 19 Tallinna Metodisti kirikus ja 13. märtsil kell 16 Tartu Ülikooli aulas.
Piletid müügil Piletilevis ja Piletimaailmas! Eelmüügist piletihind 15 eurot, kohapeal 20 eurot.

Kiirusta, sest pileteid jagub vaid kiirematele! 

 

Koorikampaania Eesti Laul 2016

 

 

Otsustasime, et muudaks jälle oma koorielu kaks korda põnevamaks ning osaleks õige Postimehe korraldatud koorikampaanias. Kampaania tingimusteks on filmida üles klipp ühest vabalt valitud Eesti Laulul osalevast/osalenud laulust ja laadida see üles Postimehe veebilehele.

Oma looks valisime Kaisa Kuslapuu eestikeelse variandi Stig Rästa ja Elina Borni loost "Goodbye to Yesterday" - "Nägemist eilsele" ja tegimegi klipi valmis! 

Rahvahääletuse tulemusena võitsime koorikampaania ning osaleme 5.märtsil Saku Suurhallis Eesti Laulu finaalis. Aitäh kõigile pöidlahoidjatele ja kohtume juba otse-eetris!

 

E STuudio Aastalõpukontsert ja EUROVINT!

 

 

Põlvas on 25 aastat järjest 26. detsembril toimunud aastalõpukontsert.

E STuudio lauljad, keda on olnud aastate jooksul kaugelt üle 500 ja läbi aastate erinevad koorid on esinenud tuntud artistide ja muusikutega. 
Sedakorda on aga E STuudiolt oodata tõelist tulevärki ja väga rõõmsameelset lavashowd, sest EUROLAULUDELE keerame vindi peale ja kohal on esinejad Rootsist, Norrast, Venemaalt, Inglismaalt, Taanist, Iisraelist, Hollandist, Saksamaalt, Luxembourgist, Ukrainast, Islandilt ja muidugi Eestist.

Kontserdid toimuvad 26.detsembril Põlva Kultuurikeskuses kell 13.00 ja 17.00 ning 14.veebruaril Vanemuise kontserdimajas kell 17.00! 

 

Kontsertreis Kanadasse ja USA'sse

Noortekoor on juba mõni nädal tagasi Eestimaa pinnal! Kontsertreis Kanadasse ja USA'sse, mis toimus 3.-14. augustil, läks väga edukalt ning siinkohal täname südamest kõiki tänu kellele meie reis toimuma sai!

 

... loe edasi ...

 

Hooaja lõpukontserdid

E STuudio noortekoori äärmiselt tihe hooaeg sai lõpuakordid Põlvas, Tartus ning Moostes antud kontserditega! Peale seda pidasime maha vägeva 80ndate stiilis"kooripulma"!

 

 

... loe edasi ...

 

ERR New Yorgis: E STuudio noortekoor esines Carnegie Hallis

... loe edasi ...

 

Tartu Kultuurikandja 2014

Meil on hea meel teatada, et Tartu linna kultuurikandja 2014 harrastusliku koosluse kategoorias on E STuudio noortekoor!

18. veebruaril välja kuulutati meie kodukoolis, H Elleri nim. Tartu muusikakooli Tubina saalis välja Tartu linna Kultuurikandjad 2014. Palju õnne ka kõigile teistele Kultuurikandjatele!

... loe edasi ...

 

Tänukontserdid hooandjatele

Pühapäeval, 15. veebruaril toimus Tartu Ülikooli aulas teine kontsert kontserdisarjast "Vaikuse muusika", mis oli meie tänuavaldus Hooandja projekti toetajatele.

... loe edasi ...

 

E STuudio noortekoor Eesti Kooriühingu aastapreemiate galal

Pühapäeval, 26. jaanuaril, toimus Estonia kontserdisaalis Eesti kooriühingu aastapreemiate gala, kus esines ka E STuudio noortekoor.

Lisaks suurepärasele kontserdivõimalusele oli E STuudio noortekoor nomineeritud ka Aasta Koori kategoorias ning meie dirigent Külli Lokko oli Aasta Dirigendi nominent.

... loe edasi ...

 

E STuudio noortekoor tänab

E STuudio noortekoor annab sel aastal koos noore andeka pianisti Johan Randverega kaks kontserti. Ühe jaanuaris ning teise veebruaris, vastavalt Tallinnas ja Tartus. Kontserdil kanname ette uut põnevat Eesti heliloomingut, millest nii mõnigi teos veel helikandjal ei ole. Kontsertidest tahame salvestada CD plaadi. Tänu headele inimestele kogus meie projekt Hooandjas vajamineva summa ja ahjusoojad CD plaadid jõuavad kuulajateni õige pea.

E STuudio noortekoor tänab oma toetajaid ja hooandjaid!

... loe edasi ...

 

Meie esimene muusikavideo

Aastalõpukontserdil sai esimest korda näha meie esimest muusikavideot Henri Kääriku loodud Ave Mariale, mida suvel Padisel filmimas käisime.

Nüüd on see kõigile vaatamiseks!

... loe edasi ...

 

E STuudio noortekoori ja Johan Randvere ühine plaat uue Eesti heliloominguga

http://www.hooandja.ee/projekt/e-stuudio-noortekoori-ja-pianist-johan-randvere-uhine-cd-plaat-uue-eesti-heliloominguga

E STuudio noortekoor annab tuleval aastal koos noore andeka pianisti Johan Randverega kaks kontserti. Ühe jaanuaris ning teise veebruaris, vastavalt Tallinnas ja Tartus. Kontserdil kanname ette põnevat uut Eesti heliloomingut, millest nii mõnigi teos veel helikandjal ei ole. Esitamisele tulevad teiste hulgas Pärt Uusbergi, Tõnu Kõrvitsa, Henri Kääriku (koori üks dirigente) ja Arvo Pärdi teosed. Kontsertidest tahame salvestada CD plaadi.

... loe edasi ...